Weź pożyczkę
Finzmo opinie Weź pożyczkę
Oceń pożyczkę

Parametry pożyczki

Kwota pożyczki:
Okres spłaty:
Bonus:

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Finzmo

Finzmo gwarantuje nam przygotowanie odpowiedniej oferty pożyczkowej od renomowanej firmy na korzystnych warunkach. W tym przypadku trzeba spełnić kilka bardzo prostych punktów, które pozwolą Finzmo na dopasowanie właściwej propozycji. Oto wymagania:

 • pełnoletność
 • polskie obywatelstwo lub posiadanie statusu stałego rezydenta
 • lokalny numer identyfikacyjny (PESEL)
 • numer telefonu

Należy pamiętać, że Finzmo nie odpowiada bezpośrednio za udzielenie pożyczki, więc lista wymagań u konkretnego pożyczkodawcy może być nieco dłuższa.

Wymagane dokumenty w Finzmo

Finzmo przygotowuje dla nas ofertę pożyczki za pomocą wyboru zweryfikowanej firmy z bazy. Trzeba pamiętać o tym, że Finzmo bezpośrednio nie zajmuje się udzieleniem pożyczki ratalnej. W związku z tym, wymagane dokumenty opierają się przede wszystkim na dowodzie osobistym, a konkretnie na numerze PESEL, który jest potrzebny w momencie wypełniania wniosku o pożyczkę. Lista dokumentów w Finzmo jest zatem bardzo krótka i opiera się na następującym dokumencie:

 • dowód osobisty

Pożyczka ratalna w Finzmo – najważniejsze informacje

Finzmo odpowiada za połączenie klienta chcącego uzyskać pożyczkę z odpowiednim podmiotem zajmującym się pożyczkami ratalnymi. Oznacza to, iż firma nie udziela bezpośrednio pożyczek, a także nie wydaje decyzji kredytowych. Główną misją Finzmo jest wyszukiwanie oferty od wiarygodnych pożyczkodawców na jak najlepszych warunkach ratalnych.

Jak wziąć chwilówkę w Finzmo?

Skorzystanie z usług Finzmo jest niezwykle proste oraz błyskawiczne, jednocześnie przy tym bardzo bezpiecznie. Wystarczy wykonać kilka kroków, by cieszyć się z pożyczki, jaką udzieli nam firma znajdująca się w ofercie Finzmo. Co należy zrobić, aby wziąć pożyczkę ratalną? Oto trzy kroki:

 • Wypełnij początkowy formularz, w którym wybierzesz cel pożyczki, kwotę oraz okres spłaty pożyczki.
 • Wybierz ofertę znajdującą się w bazie Finzmo, dostosowując propozycję do swoich potrzeb.
 • Uzupełnij wniosek dotyczący uzyskania pożyczki, który zakończy proces.

Finzmo – weryfikacja w bazach i zaświadczenia

Finzmo to firma gwarantująca darmową usługę w postaci przygotowania odpowiedniej oferty pożyczki ratalnej z bazy pożyczkodawców. Choć Finzmo podchodzi do każdego klienta indywidualnie oraz gwarantuje szeroki wachlarz ofert, weryfikacja w tym przypadku zatrzymuje się tylko na posiadaniu aktywnego numeru PESEL oraz numeru telefonu komórkowego. Z kolei kwestia przedłużenia spłaty czy dodatkowych zaświadczeń uzależniona jest od firmy gwarantującej pożyczkę na raty.

Weryfikacja w rejestrach
Ewentualna weryfikacja może leżeć po stronie pożyczkodawcy. Finzmo nie wymaga od nas dodatkowych prześwietleń, poza przygotowaniem aktualnego numeru PESEL oraz numeru telefonu komórkowego.
Przedłużenie spłaty
Możliwość przedłużenia spłaty lub skorzystania z tzw. wakacji od rat jest dość powszechną praktyką, dlatego Finzmo powinno przygotować ofertę, w której przedłużenie spłaty będzie dostępne.
Pożyczka bez zaświadczeń
Finzmo nie wymaga od nas żadnych dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń z pracy. Z kolei partnerzy firmy wykonują jedynie konieczne badanie zdolności kredytowej.

Zalety i wady pożyczki ratalnej w Finzmo

ZALETY:

 • Pożyczka nawet do 60 000 zł
 • Ogromna baza partnerów pożyczkowych
 • Klient może błyskawicznie otrzymać nawet do 11 ofert pożyczkowych
 • Usługa Finzmo jest darmowa i bezpieczna
 • Procent przyznawanych pożyczek jest bardzo wysoki
 • Pożyczka bez wychodzenia z domu

WADY:

 • Ewentualne rozwiązywanie problemów może być nieco utrudnione, ze względu na fakt, iż mamy do czynienia z pośrednikiem.
 • Niektórzy klienci mogą odczuć dyskomfort wynikający z informacji o celu pożyczki, jaka widnieje przy początkowym formularzu.

DANE KONTAKTOWE:

Telefon:
Brak danych
Email kontaktowy:
kontakt@finzmo.pl
Adres siedziby:
Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
Nazwa spółki:
Fiizy Poland SP. z o.o
KRS:
0000804600
NIP:
5272907053
REGON:
384451140

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dane spółki

 

 

 

Porady:

 

Pożyczki