Porównywarka > Słownik > Pożyczka przez Internet

Pożyczka przez Internet

Pożyczka przez Internet to rodzaj pożyczki gotówkowej, w której wszelkie formalności dokonywane są bez wychodzenia z domu.

Proces ubiegania się o pożyczkę przez Internet rozpoczyna się od wybrania kwoty pożyczki i terminu jej spłaty. Następnie pożyczkobiorca (klient), wypełnia krótki wniosek o pożyczkę.

Kolejnym bardzo ważnym etapem zaciągania pożyczki przez Internet jest weryfikacja danych pożyczkobiorcy (klienta), przez pożyczkodawcę (firmę pożyczkową).

Ponieważ chodzi o pożyczkę przez Internet, proces weryfikacji również jest w 100% internetowy i zazwyczaj polega na wykonaniu przez pożyczkobiorcę szybkiego przelewu na symboliczną kwotę, zwykle jest to kwota od 1 grosza do 1 złotówki. Kwota weryfikacyjna jest zawsze zwracana pożyczkobiorcy bez względu na to czy decyzja pożyczkowa będzie pozytywna, czy negatywna.

Dzięki szybkiej weryfikacji firma pożyczkowa ma pewność, że dane właściciela konta, są prawdziwe i jednakowe, z danymi zawartymi we wniosku o pożyczkę. Dodatkowo firma pożyczkowa ma pewność, że rachunek bankowy, na który zostanie przelana kwota pożyczki również należy do osoby wnioskującej o pożyczkę.

Innym sposobem weryfikacji, który nie wymaga wykonywania przelewu weryfikacyjnego jest usługa Instantor (lub usługi pokrewne). Usługa ta polega na tym, że logujesz się do swojego konta w banku poprzez stronę firmy pożyczkowej, podczas składania wniosku.

W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej szybka gotówka trafia na Twoje konto bankowe.

Pożyczka przez Internet oznacza, że 100% czynności potrzebnych do zaciągnięcia pożyczki odbywa się przez Internet. Szybko, sprawnie i bardzo wygodnie.

Jeśli interesuje Cię pożyczka przez Internet, to pełną listę pożyczkodawców znajdziesz tutaj >>

pożyczka przez Internet

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Produkty w porównywarce:
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x