Halo Pożyczka opinie i informacje

Ostatnia aktualizacja: 11/05/2018

W Halo Pożyczka możesz liczyć na pierwszą pożyczkę za darmo. Jako nowy klient pożyczysz bezpłatnie nawet 2000 zł na okres do 30 dni. RRSO dla takiej pożyczki wynosi 0 %. Halo Pożyczka opinie ma pozytywne – klienci bardzo cenią rzetelne podejście firmy do pożyczkobiorców.

Kliknij by złożyć wniosek

Pożyczka Halo Pożyczka - więcej informacji

Na rynku pożyczek pozabankowych istnieje obecnie wiele firm oferujących ciekawe rozwiązania dla nowych klientów. Do jednych z najpopularniejszych należy Halo Pożyczka. Oto najważniejsze informacje dotyczące firmy, jak i jej produktów.

Informacje o Halo Pożyczka

Halo Pożyczka należy do polskiego pośrednika Primus Finance Sp. z o.o. Utrzymuje się on na rynku już od grudnia 2015 roku. Halo Pożyczka udziela pożyczek w łatwy i szybki sposób. Najwięcej osób korzysta z usług firmy poprzez formularz internetowy umożliwiający otrzymanie pożyczki online. To najsprawniejszy system, ponieważ weryfikacja przebiega szybko, a pieniądze mogą znaleźć się na koncie w kilka minut.

Opinie o firmie Halo Pożyczka wskazują na to, że pieniądze można otrzymać w bardzo krótkim czasie, a umowa jest sporządzona w klarowny sposób. Wszystkie warunki udzielenia pożyczki są dokładnie wyjaśnione klientowi na stronie pożyczkodawcy.

Oferta dla nowych klientów Halo Pożyczka

Firma Halo Pożyczka oferuje dla nowych klientów bardzo konkurencyjne i atrakcyjne warunki. Nazwa oferty to „Pierwsza pożyczka w promocji”. Osoby, które wcześniej nie korzystały z ofert Halo Pożyczka mogą uzyskać pożyczkę za darmo. Istnieje jednak kilka warunków, które należy spełnić. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 2000 zł, przy czym jest ona udzielana maksymalnie na okres 30 dni.

To niezwykle wygodny sposób na zapewnienie sobie w szybkim czasie środków finansowych, tym bardziej, że nowi klienci korzystający z promocji oddają taką kwotę, jaką pożyczyli. Czyli przy pożyczce 2000 zł oddają 2000 zł i nie muszą się martwić o dodatkowe koszty (RSSO 0%, brak prowizji i dodatkowych opłat za udzielenie kredytu), jakie często wiążą się z innymi pożyczkami pozabankowymi w różnych firmach. Całkowicie darmowa pożyczka, bez ukrytych kosztów zdecydowanie wyróżnia firmę Halo Pożyczka na rynku kredytowym. Kwotę otrzymaną w ramach pożyczki można wykorzystać na dowolny cel! Może być to wycieczka, naprawa samochodu, spłata obecnych zadłużeń, wymarzony remont, czy upragniony sprzęt komputerowy.

Pożyczkę dla nowych klientów może wziąć klient, który ukończył 18 rok życia, a nie przekroczył 75 roku życia. Te warunki sprawiają, że Halo Pożyczka jest wyjątkowa – wielu pożyczkodawców ustala dolną granicę wieku klienta na 21 lat.

Pożyczka dla nowych klientów jest darmowa tylko w przypadku, gdy klient wywiąże się z określonego terminu spłaty (do 30 dni). Warto o tym pamiętać i nie opóźniać spłaty, ponieważ wtedy ta wyjątkowa oferta przepada. Klient ma prawo zrezygnować z umowy do 14 dni po jej zawarciu.

Oferta dla stałych klientów

Halo Pożyczka dla także o osoby, które już wcześniej korzystały z oferty firmy. Dlatego też dla stałych klientów firma oferuje o wiele większą kwotę maksymalną pożyczki – 5000 zł. Okres spłaty pożyczki również wynosi do 30 dni. Można zdecydować się jednak na krótszy okres spłaty (7, 14, 21 dni).

Jeśli weryfikacja wykaże, że Halo Pożyczka nie może udzielić pożyczki na kwotę wnioskowaną, to zaproponowana zostanie najwyższa możliwa kwota, jaką można otrzymać. Jest to bardzo dużym plusem – pożyczka jest dostosowywana indywidualnie. Halo Pożyczka nie odmawia klientom wzięcia pożyczki, a „kroi ją na miarę” potrzeb i możliwości każdego klienta.

Klienci mogą również skorzystać z konkursu „Niezapomniany pakiet przeżyć”, w którym do wygrania jest voucher na zakupy w kwocie 50 zł, dokonane na serwisie wyjatkowyprezent.pl. Oferta jest skierowana wyłącznie dla stałych klientów, którzy posiadali przynajmniej 2 pożyczki, a w okresie trwania promocji uzyskają trzecią pożyczkę.

Wymagania pożyczkodawcy

Weryfikacja zdolności kredytowej każdego klienta, którego interesuje pożyczka pozabankowa w Halo Pożyczka, przebiega w kilku etapach. Potencjalny klient jest sprawdzany w: BIG, Biurze Informacji Kredytowej, Rejestrze Dłużników ERIF oraz w Krajowym Rejestrze Długów.

Granice wiekowe osób, które mogą składać wniosek o pożyczkę to 18-75. Halo Pożyczka jako jedna z nielicznych oferuje pożyczkę dla osób w tak zróżnicowanym wieku. Klient musi posiadać rachunek w banku (nieakceptowane są jedynie konta w SKOK). Weryfikacja klientów jest ekspresowa, odbywa się poprzez przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł. Gdy weryfikacja będzie pozytywna, kwota zostaje szybko zwrócona na konto klienta. Halo Pożyczka nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, czy zastawu pożyczki. Wystarczy numer rachunku bankowego, informacje zawarte na dowodzie osobistym oraz numer telefonu.

Możliwość przedłużenia terminu spłaty oraz niepłacenie w terminie

W przypadku, gdy klient nie jest w stanie spłacić pożyczki w terminie, powinien skontaktować się niezwłocznie z Halo Pożyczka. Firma zrobi co w jej mocy, aby pomóc klientowi. Rozwiązania dopasowywane są indywidualnie. Jeśli jednak klient nie spłaca pożyczki, nie ustalił z pożyczkodawcą innych warunków spłaty, to może być obciążony dodatkowymi kosztami. Maksymalne odsetki za opóźnienie wynoszą 14% w skali roku. Klient może także zostać obciążony kosztami windykacyjnymi, kosztami monitów oraz powiadomień.

Halo Pożyczka – Kontakt

Halo Pożyczka wspiera swoich klientów przez cały proces spłacania pożyczki, udziela także wszelkich informacji. Dla wygody klientów uruchomiła kilka kanałów kontaktu. To infolinia (22 20 50 661) czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w soboty 8:00-15:00. Można także wysłać maila na kontakt@halopozyczka.pl lub wypełnić formularz na stronie www.halopozyczka.pl/kontakt. Pracownicy starają się odpowiadać na wszystkie zapytania jak najszybciej.

 • Wiek
  od 18 do 75
 • Dowód
  osobisty
 • Telefon
  komórkowy

Jak wziąć pożyczkę w Halo Pożyczka

 1. Przejdź do formularza na stronie Halo Pożyczka
 2. Wypełnij formularz swoimi danymi.
 3. Zweryfikuj swoje przelewem weryfikacyjnym w wysokości 1 zł
 4. To wszystko! Po pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze trafią na Twoje konto bankowe.
Kliknij by wziąć pożyczkę

Jak starać się o pożyczkę w Halo Pożyczka?

Wystarczy wypełnić prosty formularz znajdujący się na stronie internetowej. Należy wybrać kwotę pożyczki, okres spłaty, podać swoje dane i wykonać przelew weryfikacyjny. Wypełnienie i złożenie wniosku nie zajmuje więcej niż kilka minut, a pieniądze często pojawiają się na koncie już po kilkunastu minutach. Aby złożyć wniosek wystarczy dowód osobisty, numer telefonu, numer rachunku bankowego oraz stabilne połączenie internetowe. Halo Pożyczka to szybka gotówka, a opinie o Halo Pożyczka potwierdzają rzetelność i uczciwość firmy.

Dodatkowe informacje

Możliwa kwota pierwszej pożyczki500 - 2000 zł
Możliwa kwota pożyczki500 - 5 000 zł
Wiek pożyczkobiorcy18 - 75 lat
Bez sprawdzania w BIKNIE
Czy pierwsza pożyczka darmowaTAK
Oprocentowanie RRSOod 0%
Możliwy okres pożyczki7 - 30 dni
Bez zaświadczeńTAK

Halo Pożyczka kontakt

Primus Finance Sp. z o.o.
ul. Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa


E-mail: kontakt@halopozyczka.pl
Telefon: 22 205 06 61
Strona: www.halopozyczka.pl
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek-piątek:
8:00 - 20:00
Sobota:
8:00 - 15:00
Niedziela:
nieczynne
Dane firmy
Kapitał zakładowy:
200 000
KRS
0000594858
NIP
5213717701
REGON
363443466

Reprezentatywny przykład dla pożyczki objętej promocją „Pierwsza Pożyczka za darmo” (na dzień 01.12.2016): całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa stała): 0% , prowizja 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0,0 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 000 zł, całkowity koszt pożyczki 0,00 zł. Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją „Pierwsza pożyczka za darmo” (na dzień 01.12.2016): całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 10%, prowizja 274,50 zł, łączna kwota odsetek: 8,10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1983,1%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 282,60 zł, całkowity koszt pożyczki 282,60 zł.

guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
nvwm
nvwm
21/05/2018 18:32
Ocena :
     

Wniosek odrzucony mimo braku negatywnej historii kredytowej.. kicha

arkadiusz
arkadiusz
26/04/2018 11:52
Ocena :
     

Z czystym sumieniem polecam – pieniądze na koncie miałem po 14 minutach, a pierwszą pożyczkę dostałem za darmo.

Złóż wniosek w Halo Pożyczka
Produkty w porównywarce:
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x